O nas

"MISJĄ FIRMY JEST DOSTARCZENIE KLIENTOM DOBRYCH JAKOŚCIOWO TOWARÓW W ATRAKCYJNEJ CENIE PRZEZ MIŁĄ OBSŁUGĘ W ICH NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU"

Firma KUPIEC GE-ES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest następcom prawnym Gminnej Spółdzielnii „Samopomoc Chłopska” w Wilamowicach działa na terenie miasta i gminy obejmującej miasto Wilamowice i miejscowości: Pisarzowice, Hecznarowice, Dankowice i Zasole Bielańskie. Ponadto Spółdzielnia prowadzi poza gminą sklepy pod szyldem Delikatesy Centrum w Kętach, Jawiszowicach, Rajsku, Brzezince, Rudzicy, Strumieniu, Wieprz k/o Żywca. Działalność handlowa prowadzona jest w 15 sklepach spożywczo-przemysłowych oraz w składzie materiałów budowlanych. Wszystkie placówki handlowe są przystosowane do prowadzenia nowoczesnego handlu. Zmodernizowane i wyposażone w nowe urządzenia umożliwiają stosowanie sprzedaży samoobsługowej. Sklepy posiadają pełną wewnętrzną komputeryzację połączoną z księgowością. Klienci mają możliwość płatności kartami kredytowymi za zakupione towary oraz zapłatę rachunków za media.

Spółka prowadzi także działalność produkcyjną. Pieczywo i wyroby cukiernicze własnym transportem dowożone są do placówek handlowych na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Unowocześnienie majątku trwałego Spółki KUPIEC GE-ES wymaga dużych nakładów finansowych. Corocznie przeznaczane są wysokie kwoty na modernizacje, remonty, zakupy środków trwałych i wyposażenia. Ponoszone nakłady inwestycyjne pozwalają na utrzymanie istniejącej bazy, a jej wartość ulega ciągłemu podwyższeniu. Prowadzona działalność socjalna przyczynia się do integracji załogi. Organizowane wycieczki, imprezy wypoczynkowe, zabawy, spotkania z emerytami cieszą się dużą popularnością. Spółdzielnia zatrudnia ponad 200 pracowników.

Struktura organizacyjna

Certyfikaty, Dyplomy, Wyróżnienia